Jsme Attavena, o. p. s. – nezisková společnost, která vznikla v roce 1999. Sídlíme v Českých Budějovicích, ale aktivity realizujeme mobilně v celé České republice. V kmenovém týmu najdete ředitele, projektové koordinátory, lektory, odborné pracovní i administrativní pracovníky. Navíc spolupracujeme s mnoha externisty na pozicích lektorů, odborných poradců nebo asistentů.

Vzděláváme a podporujeme různé cílové skupiny především v oblastech informačních technologií, v komunikačních dovednostech, a dalších dovednostech potřebných na trhu práce. Výuku realizujeme převážně prostřednictvím našich mobilních učeben. Dostaneme se tak i do míst a ke skupinám, kam kroky podobných aktivit zatím vedou jen zřídka. Postupně rozšiřujeme spektrum našich cílových skupin, školených témat i spolupracujících organizací.

Projekty se stejným obsahem jsme v posledních 3 letech úspěšně realizovali v kraji Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, v kraji Vysočina a v Praze pro celkem 405 rodičů. Lepší než čísla je ale vždy osobní zkušenost, podívejte se, jak byli spokojení naši klienti z předchozích projektů.

Učíme po celé republice v mateřských centrech, obecních úřadech i na jiných místech. Naše kanceláře i naši domovskou učebnu najdete na adrese Husova 45 v Českých Budějovicích.