6 komentářů u „Ohlasy

 • 11.9.2017 (12:58)
  Trvalý odkaz

  Kurz byl velmi zajímavý nejen, co se týká počítačových dovedností, ale i ostatních souvisejících kurzů. Jako je např. Time Management, který mě naprosto učaroval. Musím vyzdvihnout i pozitivní vliv na děti, které hlídají chůvy během kurzu a dědi si zvykají „chodit do školky“. Syn začal chodit se mnou na kurz na dvě dopoledne, když mu byly 2 roky a 1 měsíc. Nyní jsou mu 2 roky a 9 měsíců a vstup do školky zvládá skvěle. Bylo to časově velmi náročné, ale stálo to za to. Děkuji všem.

 • 29.8.2017 (14:38)
  Trvalý odkaz

  Kurz mě nejen posunul v počítačových dovendostech, ale otevřely se mi obzory i v dalších oblastech. Navíc se utvořila prima skupina žen – matek, s nimiž jsem i po skončení kurzu v kontaktu. Výborně – mohu jen doporučit.

 • 29.8.2017 (14:21)
  Trvalý odkaz

  Do projektu v jednom kole jsem se přihlásila náhodou. Když jsem si na letáčku přečetla název, který mě naprosto vystihoval a zjistila, že se týká dovedností o kterých jsem věděla, že potřebuji zdokonalit. To jsem ale netušila, že naprosto předčí moje očekávání a nastartuje další etapu mého podnikání. Poznala jsem spoustu skvělých lidí a lektorů. Musím ale vyslovit jedno velké díky a obdiv Kubovi, ktérý nás projektem provázel nejčastěji, za ohromnou trpělivost a vstřícnost. Super zjištěním pro mne bylo, že projekt se netýká jen pc , ale také uvědoměním si samu sebe. Kdo váháte, už neváhejte, nebudete litovat!

 • 19.5.2017 (08:34)
  Trvalý odkaz

  Jako maminka tří dětí jsem opravdu v jednom kole, a tak jsem možnost trochu se zastavit, něco nového přiučit, a hlavně si díky hlídání dětí i odpočnout hned přivítala. Odpočinula jsem si tedy náramně! A naučila jsem se opravdu HODNĚ! Celý kurz mě úžasně nastartoval a posunul dál, škoda jen, že to uteklo tak rychle. S ostatními maminkami z kurzu jsme si výborně sedly, lektorka Andrea a všichni z Attaveního i „externího“ týmu byli naprosto skvělí a profesionální. Děkuji za nezapomenutelného půl roku, zdravím a přeji hodně elánu do Vaší práce.

 • 8.1.2017 (18:19)
  Trvalý odkaz

  V současné době se účastním projektu „V jednom kole“ a musím říct, že předčil moje očekávání. Počítačové kurzy jsou kvalitní, srozumitelné a v příjemném tempu. Workshopy zase zábavné a dají vám nový impuls do života. Celý program je velicei pestrý a budete se na každou hodinu těšit a to také díky profesionálnímu a přátelskému přístupu celého týmu. Doporučuji všem ženám, které chtějí pracovat na svém osobním rozvoji.

 • 14.12.2016 (17:32)
  Trvalý odkaz

  Kurz navštěvuji už tři měsíce a jsem nadšená. Potkala se dobrá myšlenka a skvělý realizační tým, který má vždy vše profesionálně připravené. Kurzu počítačů se není třeba obávat. Zvládne ho úplný začátečník, ale i pokročilý uživatel si odnese spoustu nových informací. Navíc lektorka Andrea je neskutečně pozitivní člověk a učení s ní jde samo. Všem maminkám moc doporučuji. Naučíte se hodně užitečných věcí a potkáte i super lidi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.